Опис:
Декоративне акрилове покриття на основі акрилового полімеру та мінеральних наповнювачів, призначене для внутрішніх робіт. Створює оксамитову поверхню з унікальними оптичними ефектами, що змінюють відтінок залежно від освітлення й кута зору. Дає змогу створювати різні декоративні текстури залежно від техніки нанесення.
Застосування:
-
Інтер'єри
Склад:
-
Акриловий полімер
-
Мінеральні наповнювачі
Витрата:
-
0,15–0,2 кг/м² (1кг - 6 м2)
Особливості та переваги:
-
Легкі забруднення видаляються мокрою губкою
-
Зміна відтінків залежно від освітлення й кута зору
-
Оксамитова поверхня, приємна на дотик
-
Можливість створення різних малюнків залежно від техніки нанесення
-
Дуже легке нанесення
-
Тонується універсальними барвниками
-
Екологічно чисте покриття
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ельф Декор |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб нанесення | Ручний |
| Товщина | 1 мм |
| Колір | Білий |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Тип за складом | Акрилова |
| Стан матеріалу | Готова суміш |
| Фасовка матеріалу (кг) | 1 |
| Призначення матеріалу | Для бетону, Для гіпсокартону, Для цементних поверхонь, Для газобетону |
| Вид декоративної штукатурки | Декоративні фарби |
| Фактура | Гладка |
| Технічні характеристики | |
| Час висихання | 12 годин |
| Мінімальна температура експлуатації | 5 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 30 град. |
| Витрата матеріалу | 0.15 кг/м2 |
| Мінімальна товщина шару | 1 мм |
| Максимальна товщина шару | 2 мм |
| Мінімальна температура виконання робіт | 5 град. |
| Максимальна температура виконання робіт | 30 град. |
- Ціна: 700 ₴

