
МОЗАЇЧНА ШТУКАТУРКА AIWEX зі слюдою акрилова MIKA MOZAIK (7 кг)
1 500 ₴
1 470 ₴
- В наявності
- Код: AIWEX Африка (7 кг)
- +380 (93) 232-17-65Робочий магазину
Мозаїчна штукатурка на основі акрилу AIWEX Mika mozaik — готова до використання декоративна суміш для внутрішніх та зовнішніх робіт. У відповідності з натуральним кварцовим покриттям і кольоровим покриттям на полімерній основі, доповненою природною слюдою, що надає поверхні гладкість, блиск і ефект природної поверхні.
| Бренд | AIWEX |
|---|---|
| База | Акрил |
| Витрата матеріалу, кг/м² | Близько 3,0 – 3,5 кг/м² залежно від основи та способу нанесення. |
| Розмір зерна | 1 мм |
| Час висихання | 24-48 годин |
| Призначення матеріалу | для бетону, для газобетону, для гіпсокартону, для цементних поверхонь |
| Спосіб нанесення | Ручне нанесення |
| Основа матеріалу | акрил, силікон |
| Стан матеріалу | готова суміш |
| Мінімальна температура виконання робіт (град.) | +10°C |
| Максимальна температура виконання робіт (град.) | +25°C |
| Максимальна температура експлуатації (град.) | +60°C |
| Зберігання | У герметичній тарі при температурі від +5°C до +25°C. Уникати замерзання і перегріву. |
| Країна виробник | Україна |
| Тип використання | Універсальний |
| Термін придатності | 12 місяців |
| Фасування, кг | 7 |
Області застосування:
Фасади, цоколі, архітектурні елементи зовнішніх стін.
Внутрішнє оздоблення: холи, коридори, сходові клітки, громадські приміщення.
Рекомендовано для зон з високим механічним навантаженням.
Сумісний з системами утеплення.
Підготовка основи:
Основа повинна бути міцною, сухою, рівною, очищеною від пилу, жирів та інших речовин. Рекомендується попереднє обґрунтування сумішшю «QUARZ-ГРУНТ»ТМ «AIWEX» підібраною під колір мозаїки.
Нанесення:
Наноситися гладким шпателем із нержавіючої сталі рівномірним тонким шаром. Надлишок знімається до товщини зерна, після чого штукатурку вирівнюють в одному напрямку. Застосовується метод «мокре на мокре».
Штукатурка наноситься на суху заґрунтовану кварцевим ґрунтом поверхню (бетон, штукатурка, цегла, фасад утеплений мінватою, гіпсокартон, ДСП, ДВП, МДФ).
***Для темних кольорів рекомендовано підтонувати кварц ґрунт в приблизний колір матеріалу. Наносити після повного висихання ґрунту з кварцевим піском.
Перед нанесенням, обов'язково перемішати до однорідності на високих оборотах міксера, та звірити її відповідність згідно замовлення.
При необхідності поступово розбавляти водою (але не більше, ніж 2% від ваги штукатурки) до належної консистенції.
Вміст природнього каменю в штукатурці може бути причиною незначної розбіжності у відтінках кольорів штукатурок різних партій, тому для збереження ідентичності кольору при роботі на одній площині рекомендується використовувати матеріал однієї партії.
***Перед початком роботи ОБОВ'ЯЗКОВО провести пробне нанесення.
Претензії що до кольору на стіні та якості матеріалу, після додавання сторонніх компонентів, виробник не приймає!
Умови нанесення:
Температура повітря та поверхні: +10°C до +30°C.
Без опадів, вітру, прямих сонячних променів.
Висихання: При температурі навколишнього середовища +20°С та відносній вологості повітря 60% висихання мозаїчної штукатурки становить 24-48 годин. За інших погодних умов цей процес може тривати довше. Обов'язково захищати фасад плівкою (від вітру та дощу) до повного висихання. Висихання штукатурки всередині приміщень повинно супроводжуватись їхнім постійним провітрюванням.
***В осінньо-весняний період можливі довші процеси полімеризації
Витрати: Близько 3,0 – 3,5 кг/м² залежно від основи та способу нанесення.
Фасування: 25 кг, 15 кг, 7 кг
Примітка: Товар виготовляється на замовлення! Відтінок товару може відрізнятися від представленого на фото, залежно від роздільної здатності та налаштувань монітора, а також умов освітлення під час зйомки.
Крихта на полімерній основі та натуральна крихта можуть дещо відрізнятися за відтінком у різних партіях.
Слюда як природний мінерал має варіації у розмірі та блиску.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AIWEX |
| Країна виробник | Україна |
| Тип за складом | Акрилова |
| Вид декоративної штукатурки | Структурна |
| Фактура | Мозаїчна |
| Тип використання | Універсальний |
| Призначення матеріалу | Для бетону, Для гіпсокартону |
| Стан матеріалу | Готова суміш |
| Спосіб нанесення | Ручний |
| Колір | Теракотовий |
| Фасовка матеріалу (кг) | 7 |
| Товщина | 1 мм |
| Технічні характеристики | |
| Витрата матеріалу | 3 кг/м2 |
| Мінімальна товщина шару | 1 мм |
| Максимальна товщина шару | 1 мм |
| Час висихання | 48 годин |
| Мінімальна температура виконання робіт | 10 град. |
| Максимальна температура виконання робіт | 25 град. |
| Мінімальна температура експлуатації | -25 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 60 град. |
- Ціна: 1 470 ₴
